top of page

Veldloop Hulst – start jeugd veldloopseizoen


Naar goede gewoonte en volgens traditie starten we steeds de eerste zaterdag van november aan het Fort Moerschans in Hulst met ons veldloopseizoen voor onze jeugd.


Vandaag zakten we af naar Hulst met een 13 tal jeugdatleten die de regen trotseerde om de eerste “modderloop” aan te vatten. Iedereen mooi op tijd aan onze ACW tent, nummers opgespeld, klaar om het parcours te verkennen, samen op te warmen en zich voor te bereiden op elk hun wedstrijd.


We waren als ACW in elke jeugdreeks vertegenwoordigd door atleten die het beste van zichzelf gaven om deze race tot een goed einde te brengen. Iedereen een dikke proficiat!! Aan de ouders ook proficiat om samen met onze jeugd zich in dit regenweer naar Hulst te begeven!


Volgende wedstrijd die we als club doen is op zondag 26 november in Deinze. Voor deze wedstrijd dien je in te schrijven via www.atletiek.nu


Foto's & Tekst: Tom Verhulst


202 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


bottom of page