top of page

Sinterklaas op bezoek bij ACW, zondag 3 december

Zoals ieder jaar rond begin december kregen we ook nu bezoek van een goedheilig man, de Sint.

Samen met enkele pieten begon onze jeugd enthousiast aan de training met de opwarming, dat was nodig want samen met de Sint en zijn knechten was ook de eerste winterprik aanwezig. De piste leek wel even op een schaatsbaan. Samen inlopen, samen onze opwarmingsoefeningen doen en samen de pieten training afwerken zorgden alvast voor heel veel inzet van onze TOP atleetjes. Hier en daar zag de Sint zelfs enkele pieten in wording, volledig in outfit of met de zwarte pieten muts op. Klimmen over daken en pakjes in de schoorsteen gooien werd helemaal ingeoefend samen met trainers en extra helpende handen van enkele ouders. Na een goed uurtje trainen verzamelde onze jeugd om even langs de Sint te passeren, de ene om te vertellen wat hij al gekregen had de andere om alvast even af te toetsen of het juiste cadeau wel op komst is .

De pieten dansten samen met de kinderen terwijl de Sint alvast voor iedereen chocolade en speculaas voorzien had. Voor de allerkleinste, KAN en BEN, was er zelfs een klein geschenkje bij. Nadien deelde de Sint ook aan de iets grotere en iets “oudere” jeugd chocolade uit. Bestuur, medewerkers, trainers, atleten, recreanten, ouders, … genoten zichtbaar van de leuke zondagvoormiddag samen met Sinterklaas en zijn 3 zwarte pieten.Tekst: Tom Verhulst

Foto's: Marc Van Hove

63 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven
bottom of page